W MIEŚCIE

Nasze chłopaki lubią brąz. Rosjanie pokonani

opublikowano: 19 WRZEŚNIA 2021, 20:30autor: TR WZ

Dopięli swego i zdobyli medal Mistrzostw Europy w amp futbolu. W meczu o trzecie miejsce na stadionie Cracovii Polska pokonała Rosję 1:0.

W pierwszej połowie polska drużyna miała spore problemy ze skutecznością, nasi zawodnicy nie wykorzystali nawet rzutu karnego. W drugiej połowie dopięli jednak swego. Zwycięskiego gola zdobył Jakub Kożuch.

Mimo dogodnych sytuacji, zwłaszcza w ostatniej akcji meczu Rosjanie nie potrafili odpowiedzieć, a Polacy mogli święcić sukces. Chcieli więcej, a po sobotnim meczu z Hiszpanią byli załamani. Mimo tamtej porażki dostali jednak wsparcie - kibice wykrzyczeli "Dziękujemy".