Mikro podróże zrobiły krótką błyskotliwą karierę w czasie pandemii. Potem umarły śmiercią naturalną. A ja nadal je uprawiam i promuję. Tym razem od zapory do zapory. Kajakiem po Wiśle w Krakowie.
Bulwary po intensywnym deszczu. Nie pospacerujemy...

Mikro podróże zrobiły krótką błyskotliwą karierę w czasie pandemii. Potem umarły śmiercią naturalną. A ja nadal je uprawiam i promuję. Tym razem od zapory do zapory. Kajakiem po Wiśle w Krakowie.
Ponad 100 interwencji po ulewnych deszczach przeprowadziła wczoraj w Krakowie straż pożarna. Najmocniej podtopiony był tunel pod rondem Grunwaldzkim, zalany został też wjazd do tunelu tramwajowego na rondzie Mogilskim.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane, a informacje z Twojego urządzenia (pliki cookie, unikalne identyfikatory itp.) mogą być wyświetlane i zapisywane przez dostawców spełniających wymogi TFC oraz partnerów reklamowych lub im udostępniane. Mogą też być wykorzystywane przez tę witrynę lub aplikację.
Niektórzy dostawcy mogą przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie uzasadnionego interesu. Możesz się na to nie zgodzić, zmieniając opcje poniżej. Link umożliwiający zarządzanie zgodą lub jej wycofanie w ramach ustawień dotyczących prywatności i plików cookie znajdziesz u dołu tej strony.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Możesz wybrać, w jaki sposób mają być wykorzystywane Twoje dane osobowe. Dostawcy proszą o zgodę na: