Na krańcach zachodniej Małopolski, nieopodal Oświęcimia jest takie miejsce, gdzie możemy poczuć się jak w Holandii w okresie kwitnienia tulipanów.
Na Wawelu wiosna w pełni. Kwitną wawelskie magnolie

Na krańcach zachodniej Małopolski, nieopodal Oświęcimia jest takie miejsce, gdzie możemy poczuć się jak w Holandii w okresie kwitnienia tulipanów.
Widok z tarasu Małej Baszty na dziedziniec zewnętrzny Zamku Królewskiego na Wawelu już nigdy nie będzie taki sam. Wszystko za sprawą znajdującej się w baszcie niezwykłej wystawy zatytułowanej „Miasteczko wawelskie”.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane, a informacje z Twojego urządzenia (pliki cookie, unikalne identyfikatory itp.) mogą być wyświetlane i zapisywane przez dostawców spełniających wymogi TFC oraz partnerów reklamowych lub im udostępniane. Mogą też być wykorzystywane przez tę witrynę lub aplikację.
Niektórzy dostawcy mogą przetwarzać Twoje dane osobowe na podstawie uzasadnionego interesu. Możesz się na to nie zgodzić, zmieniając opcje poniżej. Link umożliwiający zarządzanie zgodą lub jej wycofanie w ramach ustawień dotyczących prywatności i plików cookie znajdziesz u dołu tej strony.
Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Możesz wybrać, w jaki sposób mają być wykorzystywane Twoje dane osobowe. Dostawcy proszą o zgodę na: